photo-1432105344056-6c8fc3286af3

Pozwól oczarować się niepowtarzalną biżuterią ze złota i srebra - zapraszamy!

      Nasze wyroby i usługi oferujemy na rynku od 2001 r. Znajdą Państwo u nas bogatą ofertę kolczyków , pierścionków ,wisiorków , bransoletek , łańcuszków i obrączek ze złota i srebra. Oferujemy również biżuterię z perłami , koralami , brylantami i innymi kamieniami naturalnymi w bardzo nietypowych wzorach i atrakcyjnych cenach. Do wyboru posiadamy też ciekawe modele zegarków damskich i męskich ze złota.
Realizujemy  zamówienia na wykonanie biżuterii złotej i srebrnej według własnego projektu nawet najbardziej wymagających klientów. To co nas wyróżnia , to możliwość dopasowania się do potrzeb klienta np. przy wyborze wzoru obrączek czy też pomocy w wybraniu biżuterii na prezent. Kluczowe znaczenie ma dla nas oferta pierścionków zaręczynowych, które spełnią oczekiwania naszych klientów. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom nasza firma prowadzi szeroki zakres usług i napraw. Przyjmujemy złom złoty w formie rozliczeniowej na bardzo korzystnych warunkach.

Jubiler Trójca Gold Katowice – biżuteria dla każdej kobiety
Która z kobiet nie kocha biżuterii? Pierścionki, łańcuszki, kolczyki. Każda kobieta to uwielbia i nigdy nie powiedziałaby, że biżuterii ma za dużo. Biżuteria, to klasa sama w sobie. Sprawdza się zawsze jako prezent z okazji urodzin czy imienin, jako forma podziękowania czy też… przeprosin. Jest wyrazem smaku i elegancji. Dodaje szyku i podkreśla każdą kreację wieczorową, a nawet codzienne ubranie do pracy. Często, oprócz wartości pieniężnej ma też ważniejszą – wartość sentymentalną – jako pamiątka, pierścionek zaręczynowy czy też obrączka ślubna. Czego by o niej nie powiedzieć, jest po prostu piękna.
Nasz działalność rozpoczęła się w 2001 roku i od tego czasu oferujemy Państwu nasze wyroby. Znajdą Państwo bogatą ofertę biżuterii zarówno złotej jak i srebrnej z różnymi dodatkami:
⦁ Perłami
⦁ Koralami
⦁ Brylantami
⦁ Innymi kamieniami naturalnymi

Wszystkie wyroby dostaną Państwo u nas w atrakcyjnych cenach.

IMG_7539

Należymy do PTGEM – Polskie Towarzystwo Gemmologiczne, dlatego nasze brylanty są rzetelnie wycenione. Posiadamy szeroką gamę wyrobów z brylantami i potrafimy sprostać każdemu zamówieniu z tymi szlachetnymi kamieniami. Realizujemy zlecenia na wykonanie biżuterii według własnego projektu, wykonujemy biżuterie z powierzonego materiału. Realizujemy każde zlecenia, nawet te od najbardziej wymagających Klientów.

Wyróżnia nas dopasowywanie się do potrzeb Klienta, np. przy wyborze wzoru obrączek czy też wyborze biżuterii na prezent.
Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników realizujemy naprawy i oferujemy szeroki zakres usług. Przyjmujemy złoty złom w formie rozliczeniowej na bardzo korzystnych warunkach.
Zapraszamy!